Roman K. 26.08.2023 - 02.09.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Vše OK.
Recenze zveřejněna





Kompletně zrekonstruovaný apartmánový dům v centrální části Martinsicura 50 m od pláže a pěší promenády. Apartmány jsou luxusně zařízeny TV, pračkou, myčkou nádobí (ve vybraných apartmánech, nutno vyžádat při rezervaci), klimatizací (za poplatek 70 EUR/týden), žehličkou, žehlícím prknem, trezor, Wi-Fi a parkovacím místem. Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR/pobyt.
| Kód objektu: | 21477 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Martinsicuro |
| Název: | ÉLITE 6 |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu (poplatek 30 EUR - dle dostupnosti) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 10 150 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko, sprch. kout) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Pračka | automatická |
| žehlička | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (70 eur/týden) |
| Parkování | u objektu (poplatek 30 EUR - dle dostupnosti) |
|---|
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 50 m |
| Restaurace | 100 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Vše OK.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Celková spokojenost i s cestovní kanceláří.Zvlášť paní Bernátová i paní Večeřová.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Naprosto úžasné, doporučuji.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 14 210 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 15 190 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 16 870 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 19 656 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 21 294 Kč |
| Obsazeno | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 23 660 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 24 780 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 22 932 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 34 398 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 45 864 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 45 864 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 22 932 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 15 190 Kč |
| Obsazeno | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 14 210 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 10 150 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 6 osob a týden (so-so), spotřeba energií.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu, závěrečný úklid za poplatek 50 EUR (klienti provedou sami úklid kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky (nutno vzít vlastní), plážový servis (70-140 EUR/týden). Fakultativní příplatky: přistýlka 50 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden, domácí zvíře 50 EUR/pobyt, parkovací místo 30 EUR/týden dle dostupnosti, klimatizace 70 EUR/týden. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Villarosa
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 6 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 6 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 6 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán San Benedetto
Vzdálenost: 7 km
Počet osob: 4
Cena od: 8 470 Kč za týden