Věra K. 26.08.2023 - 16.09.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Byli jsme tu poprvé a fakt jsme si to užili.
- Není co vytknout
Recenze zveřejněna





Rezidence nacházející se 200 m od hezké písečné pláže lemované palmami a pěší promenády s obchody a restauracemi. Vkusně zařízené apartmány jsou umístěny v přízemí nebo 1. patře a jsou vybaveny BTV a pračkou. Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR/pobyt. Vyhrazené parkovací místo.
| Kód objektu: | 21473 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - San Benedetto |
| Název: | LEONCAVALLO 4 |
| Koupání: | 200 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu (na vyžádání garážové stání.za popl. 50 EUR/týden) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 200 m |
| Restaurace: | 200 m |
| Cena od: | 8 470 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák s elektrickou troubou |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Pračka | automatická |
| Parkování | u objektu (na vyžádání garážové stání.za popl. 50 eur/týden) |
|---|
| Obchod | 200 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 200 m |
| Restaurace | 200 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |

Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Velká spokojenost a dík.


Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 8 470 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 8 470 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 8 470 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 12 880 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 14 560 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 18 648 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 18 648 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 19 656 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 20 286 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 27 846 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 36 036 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 36 036 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 20 286 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 12 880 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 9 100 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu, závěrečný úklid za poplatek 50 EUR (klienti provedou sami úklid kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky (nutno vzít vlastní), plážový servis. Fakultativní příplatky: přistýlka 30 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden, garážové stání 30 EUR/týden, domácí zvíře 50 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Martinsicuro
Vzdálenost: 7 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Villarosa
Vzdálenost: 11 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 12 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 12 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 12 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden