Václav K. 14.07.2018 - 21.07.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Krásná moderní rezidence leží v klidné části letoviska v blízkosti centra i pláže s promenádou. V rezidenci je výtah, před rezidencí potom prostor např. pro cvičení a parkovací místa. Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou a klimatizací (za poplatek). Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR/pobyt.
| Kód objektu: | 21423 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Alba Adriatica |
| Název: | LEOPARDI 6 |
| Koupání: | 300 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu (1 parkovací místo/apt.) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 10 150 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák s elektrickou troubou |
| Lednička | |
| Pračka | automatická |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (70 eur/týden na vyžádání) |
| Parkování | u objektu (1 parkovací místo/apt.) |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 300 m |
| Restaurace | 100 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
S pobytem jsme byli spokojeni a můžeme jej jen doporučit pro 4 osoby, ale pro 6 NE.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Jelikož nejsme nároční klienti,drobné chybičky jsme přešli a dovolenou si užili.Možnost spousty výletů .Takže spokojenost.
Recenze zveřejněna 29.09.2014
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 13 160 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 14 210 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 20 286 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 21 924 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 21 924 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 22 932 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 23 562 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 34 398 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 40 950 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 40 950 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 23 562 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 14 210 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 13 160 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 10 150 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu, závěrečný úklid za poplatek 50 EUR (klienti provedou sami úklid kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky (nutno vzít vlastní), plážový servis. Fakultativní příplatky: klimtaizace 70 EUR/týden (na vyžádání), přistýlka 30 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden, domácí zvíře 50 EUR/pobyt. Pobytová taxa (1.1-31.12) 1 EUR/osobu starší 14 let za prvních 10 nocí pobytu. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Villarosa
Vzdálenost: 1 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Tortoreto Lido
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Tortoreto Lido
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 4
Cena od: 19 180 Kč za týden