Jan C. 17.08.2013 - 31.08.2013
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Všude čisto, hezká pláž i moře.
- Velmi drahý plážový servis. Včera jsme se vrátili z Kréty plážový servis je tam za polovinu.
Recenze zveřejněna 09.10.2014





Nová moderní rezidence se nachází přímo u pláže a pěší promenády v centru letoviska. Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou, Wi-Fi (v ceně) a klimatizací (za poplatek 70 EUR/týden, na vyžádání). Rezidence má výtah a bezbariérový vstup. Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR/pobyt. Parkování cca 150 m od rezidence na privátním uzavřeném parkovišti.
| Kód objektu: | 21424 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Alba Adriatica |
| Název: | EL CHICO 4 |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (150 m od rezidence) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 50 m |
| Restaurace: | 50 m |
| Cena od: | 9 100 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón, výhled: na moře) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Pračka | automatická |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (70 eur/týden (na vyžádání)) |
| Parkování | uzavřené na pozemku (150 m od rezidence) |
|---|
| Obchod | 50 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 50 m |
| Restaurace | 50 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 09.10.2014
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 13 160 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 14 210 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 15 890 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 18 648 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 20 286 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 20 286 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 21 294 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 21 924 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 31 122 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 40 950 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 40 950 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 21 924 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 14 210 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 13 160 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 9 100 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (so-so), spotřebu energií, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu, závěrečný úklid za poplatek 50 EUR (klienti provedou sami úklid kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky (nutno vzít vlastní), plážový servis. Fakultativní příplatky: klimatizace 70 EUR/týden (na vyžádání), přistýlka 30 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden, domácí zvíře 50 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Villarosa
Vzdálenost: 1 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Tortoreto Lido
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 4
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Tortoreto Lido
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden