Pavel N. 01.09.2018 - 15.09.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- čistota, prostředí, okolí.
- SUPER
- nic
Recenze zveřejněna





Velmi pěkné moderně zařízené apartmány v domě pouhých 50 m od pláže a 2 km od vodního parku Onda Blue. V domě je výtah, na vyžádání možnost parkování v garáži (za poplatek 30 EUR/týden). Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou a žehličkou s žehlicím prknem. Wi-Fi a klimatizace (v ceně). Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR/týden.
| Kód objektu: | 21439 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Tortoreto Lido |
| Název: | SIRENA SEA SIDE 4 |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu (Možnost parkování v garáži za příplatek 30 EUR/týden) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 19 180 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | v ceně |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací křeslo - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón, výhled: na moře) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Ložnice (1 x samostatné lůžko) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák s elektrickou troubou |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Pračka | automatická |
| žehlička | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu (možnost parkování v garáži za příplatek 30 eur/týden) |
|---|
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 50 m |
| Restaurace | 100 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 22 890 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 22 890 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 25 200 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 24 444 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 28 287 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 28 287 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 28 287 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 42 462 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 42 462 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 50 778 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 50 778 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 24 444 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 19 180 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (so-so), spotřebu energií, klimatizaci, Wi-Fi, domácí zvíře.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu, závěrečný úklid za poplatek 50 EUR (klienti provedou sami úklid kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky (nutno vzít vlastní), plážový servis. Fakultativní příplatky: parkování v garáži 30 EUR/týden. Zvířata povolena za poplatek 50 EUR/týden. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Tortoreto Lido
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 6
Cena od: 10 150 Kč za týden
Apartmán Alba Adriatica
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Villarosa
Vzdálenost: 6 km
Počet osob: 4
Cena od: 9 100 Kč za týden