Luboš P. 04.09.2021 - 11.09.2021
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Krasne misto a přiroda
Recenze zveřejněna





Rezidence Sporting se nachází uprostřed piniového háje a je vzdálena 400 m od moře a 300 m od centra letoviska. Nabízí ubytování v pěkně zařízených apartmánech. Hostům je k dispozici bazén pro dospělé i děti a Wi-Fi (za poplatek 25 EUR/týden, nutné objednat předem). Možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR/pobyt. Parkování pro 1 auto na apartmán u objektu.
| Kód objektu: | 22924 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | SPORTING 4 |
| Koupání: | 400 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | 6 650 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x patrové lůžko) |
| Obytná místnost (kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden - nutné objednat předem) |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu |
| Posezení | |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 300 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 400 m |
| Restaurace | 300 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 17 199 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 19 110 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 21 798 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 21 798 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 11 130 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR), plážový servis. Fakultativní příplatky: dětská postýlka 18 EUR/týden, Wi-Fi 25 EUR/týden (nutné objednat předem, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 6 650 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 6 860 Kč za týden