Milena H. 27.08.2022 - 03.09.2022
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Úžasná lokalita pro rodiny, jezdíme každý rok.
- Doporučujeme. Čisté klidné moře.

Recenze zveřejněna





Vila SOLARIS, situovaná v malebné zahradě obklopené borovicemi, nabízí celkem 6 komfortních apartmánů. Tento útulný komplex poskytuje hostům příjemné prostředí s možností využití zahradního nábytku a prostorné společné zahrady, ideální pro relaxaci a venkovní aktivity. Na vyžádání je k dispozici TV a pračka za poplatek.Pro milovníky zvířat je k dispozici možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR na pobyt. Každému apartmánu náleží vyhrazené parkovací místo u objektu.
| Kód objektu: | 20735 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | SOLARIS 6 |
| Koupání: | 400 m |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | Na pozemku (1 místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 150 m |
| Restaurace: | 150 m |
| Cena od: | 7 350 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (3 x samostatné lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden, nutné předem objednat) |
| Možnost kouření |
| Parkování | na pozemku (1 místo) |
|---|
| Obchod | 150 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 400 m |
| Restaurace | 150 m |
Upozornění
V jedné ložnici může být místo dvou lůžek patrové lůžko.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |

Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 6 osob | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 18 774 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 18 774 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 23 184 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 23 184 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 12 810 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR). Fakultativní příplatky: Wi-Fi router 25 EUR/týden (nutné předem objednat), dětská postýlka 18 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 6 860 Kč za týden