Pavlína V. 02.09.2017 - 09.09.2017
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Prostorná terasa i apartmán, klidná lokalita, soukromý.
Jezdíme tam již pět let a jsme spokojeni.
Recenze zveřejněna





Tato moderní vila, s elegantně zařízenými apartmány, se nachází v blízkosti centra letoviska. Dům obklopuje vlastní zahrada, kde jsou k dispozici vyhrazená parkovací místa. Klimatizace je k dispozici za příplatek 35 EUR na týden. Možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR na pobyt. Tento komplex je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné ubytování v blízkosti centra letoviska.
| Kód objektu: | 20751 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | AZALEA 8 |
| Koupání: | 500 m |
| Počet osob: | 8 |
| Parkování: | Otevřené U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 250 m |
| Restaurace: | 250 m |
| Cena od: | 10 150 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x patrové lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Pračka | automatická |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden) |
| Parkování | otevřené u objektu |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 250 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 500 m |
| Restaurace | 250 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Jezdíme tam již pět let a jsme spokojeni.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 30.09.2014
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 8 osob | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 17 500 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 17 500 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 17 500 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 17 500 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 21 357 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 21 357 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 21 357 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 23 730 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 22 491 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 22 491 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 27 090 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 27 090 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 21 357 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 14 210 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 50 EUR), plážový servis. Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, dětská postýlka 18 EUR/týden, Wi-Fi 25 EUR/týden (nutné objednat předem), domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 11 830 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 9 940 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 6 860 Kč za týden