Andrea V. 29.07.2017 - 05.08.2017
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Pěkný apartmánový dům se bazénem a výtahem se nachází v centru letoviska Rosolina Mare. Je situován přímo naproti oblíbeným večerním trhům, což nabízí pohodlný přístup k místním atrakcím a nákupům. Apartmány jsou vybaveny klimatizací (za poplatek 35 EUR/týden) a Wi-Fi (za poplatek 25 EUR/týden, nutné objednat předem). V některých ložnicích může být palanda místo dvou samostatných lůžek. Hosté mohou využít možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR/pobyt. K každému apartmánu náleží rezervované parkovací místo.
| Kód objektu: | 22903 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | ACQUAMARINA 6 |
| Koupání: | 550 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 5 950 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden - nutné objednat předem) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden) |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu |
| Posezení | |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 550 m |
| Restaurace | 100 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Jinak celková spokojenost.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 29.09.2014
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 6 osob | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 15 813 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 15 813 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 19 971 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 19 971 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR), plážový servis. Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, dětská postýlka 18 EUR/týden, Wi-Fi 25 EUR/týden (nutné objednat předem), domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 6 860 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 5 950 Kč za týden