Radana B. 26.08.2023 - 02.09.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- V noci klid, krásný bazén
- Dále k moři, ale s tím jsme počítali. Bohužel čepice do bazénu nutné.
Recenze zveřejněna





Nově postavená rezidence s bazénem se nachází v klidné části Rosoliny Mare, pouhých 300 metrů od centra města. Tato moderní rezidence nabízí elegantně zařízené apartmány, které jsou k dispozici jak v přízemí, tak v prvním patře, a poskytují komfortní ubytování v atraktivním prostředí. Hosté mohou využívat klimatizaci za poplatek 35 EUR na týden a Wi-Fi za poplatek 25 EUR na týden, přičemž je nutné objednat ji předem. Pro milovníky zvířat je k dispozici možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR na pobyt. Rezidence rovněž nabízí kyvadlovou dopravu z objektu na pláž za poplatek 20 EUR na týden. Parkovací místo je k dispozici přímo u objektu.Tento komplex je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní ubytování v blízkosti centra města a s kvalitními službami a vybavením.
| Kód objektu: | 22907 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | SOLMARE 4 |
| Koupání: | 900 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | 6 370 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (2 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Pračka | automatická |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden - nutné objednat předem) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden, na vyžádání) |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu |
| Obchod | 300 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 900 m |
| Restaurace | 300 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Velice se nám tady líbilo a rádi se sem budeme vracet.


Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 13.08.2015
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 17 080 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 17 199 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 17 199 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 21 798 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 21 798 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 15 372 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 11 130 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 6 370 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR), plážový servis. Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, dětská postýlka 18 EUR/týden, Wi-Fi 25 EUR/týden (nutné objednat předem), pračka 30 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 6 860 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 6 650 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 6 860 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 6 650 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 6 650 Kč za týden