Jana Š. 25.08.2018 - 01.09.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Jednoduše zařízené apartmány ve vile, situované 150 metrů od pláže a 800 metrů od centra Rosoliny Mare, nabízejí pohodlné ubytování v příjemném prostředí. Dům, který disponuje celkem osmi apartmány rozmístěnými v přízemí i patře. Hosté mají možnost využít klimatizaci za poplatek 35 EUR týdně. Pro milovníky zvířat je k dispozici možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR na pobyt. V sousedství se nacházejí apartmány Adriana a Roswal, což může být výhodné pro rodiny nebo skupiny, které cestují společně. Parkování je k dispozici přímo u objektu.Tento komplex je ideální volbou pro ty, kteří hledají jednoduché a cenově dostupné ubytování v blízkosti pláže a místních atrakcí.
| Kód objektu: | 20730 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | LORENZA 6 |
| Koupání: | 150 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 800 m |
| Restaurace: | 800 m |
| Cena od: | 7 350 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (3 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden, nutné předem objednat) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden) |
| Parkování | u objektu |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Centrum města | 800 m |
|---|---|
| Obchod | 800 m |
| Písečná pláž | 150 m |
| Restaurace | 800 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
perfekt 1*
Recenze zveřejněna 29.09.2015
| stav | termín | týden pro 6 osob | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 12 320 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 18 774 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 18 774 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 23 184 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 23 184 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 17 451 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 12 810 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 7 350 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR). Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, Wi-Fi router 25 EUR/týden (nutné předem objednat), dětská postýlka 18 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 5 950 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 11 830 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 10 850 Kč za týden