Michaela H. 30.08.2014 - 06.09.2014
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 24.09.2014





Rezidence s výtahem se nachází přímo v centru Silvi Marina, v jedné z malebných postranních uliček kolmo na hlavní promenádu. Tento moderní čtyřpatrový objekt nabízí apartmány s většinou nádherným výhledem na moře. Hosté mohou využít Wi-Fi zdarma, aby zůstali připojeni a plánovali své aktivity. K odpočinku a relaxaci slouží střešní terasa s vířivkou, kde si můžete užít krásné výhledy a pohodu. K dispozici je také souprivate písečná pláž, která poskytuje komfortní a exkluzivní přístup k moři. Pro pohodlné stravování máte možnost připlatit si polopenzi, nebo si vybrat obědy či večeře dle vlastního výběru.
| Kód objektu: | 21627 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Silvi Marina |
| Název: | SEA RESORT 2 |
| Koupání: | 80 m |
| Počet osob: | 2 |
| Parkování: | Na ulici |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | Studio |
| Obchod: | 50 m |
| Restaurace: | 50 m |
| Cena od: | 8 120 Kč za týden |
| Druh objektu | studio |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 20 eur/týden |
| Studio (1 x manželské lůžko, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák, počet plotýnek: 2 |
| Lednička | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (50 eur/týden) |
| Parkování | na ulici |
|---|
| Centrum města | 50 m |
|---|---|
| Obchod | 50 m |
| Písečná pláž | 80 m |
| Restaurace | 50 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 24.09.2014
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 2 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 11 130 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 13 860 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 15 057 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 15 057 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 15 057 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 15 057 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 19 026 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 21 294 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 26 838 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 26 208 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 15 372 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 10 150 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 8 120 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 8 120 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za studio a týden (so-so), spotřebu energií, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje: městská daň 1,5 EUR/os./den (děti do 15 let a osoby s průkazem ZTP a ZTPP neplatí nic), ložní prádlo (klienti musí mí vlastní nebo za poplatek 10 EUR/osoba/pobyt), ručníky (klienti musí mí vlastní nebo za poplatek 5 EUR/osoba/pobyt), plážový servis 35 EUR/týden. Fakultativní příplatky: klimatizace 50 EUR/týden, dětská postýlka 20 EUR/týden. Kauce: 100 EUR - pouze skupinové pobyty Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Bungalov Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 16 590 Kč za týden
Mobilhome Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 920 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 10 500 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 12 180 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 10 780 Kč za týden