Tomáš P. 21.06.2014 - 28.06.2014
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- blízko k moři , pro rodinu s dětmi ideální
- Bohužel rušní CZ obyvatelé
Recenze zveřejněna 17.09.2014





Oplocený rezidenční komplex skládající se z několika budov s prostornou zahradou leží přímo u moře v klidné části Silvi Marina. Centrum je vzdáleno cca 30 minut chůze po pláži. Některé apartmány mohou mít palandy.Parkování v areálu rezidence za poplatek 35 EUR/týden.
| Kód objektu: | 21604 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Silvi Marina |
| Název: | GREEN MARINE 6 |
| Koupání: | 100 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | Uzavřené U objektu (omezený počet míst, popl. 35 EUR/týden) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 500 m |
| Restaurace: | 600 m |
| Cena od: | 12 180 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 20 eur/týden |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Pračka | automatická |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (50 eur/týden, ve vybraných apartmánech) |
| Parkování | uzavřené u objektu (omezený počet míst, popl. 35 eur/týden) |
|---|
| Obchod | 500 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 100 m |
| Restaurace | 600 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 17.09.2014
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 13 860 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 17 220 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 18 900 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 21 294 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 21 294 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 21 294 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 21 294 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 26 838 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 30 807 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 35 406 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 32 445 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 21 924 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 14 560 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 12 180 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje: městská daň 1 EUR/os./den (děti do 15 let a osoby s průkazem ZTP a ZTPP neplatí nic), ložní prádlo (klienti musí mí vlastní nebo za poplatek 10 EUR/osoba/pobyt), ručníky (klienti musí mí vlastní nebo za poplatek 5 EUR/osoba/pobyt), plážový servis, parkování v areálu rezidence 35 EUR/týden. Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týdem (ve vybraných apartmánech), dětská postýlka 20 EUR/týden, výhled na moře 20 EUR/týden. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Mobilhome Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 920 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 10 500 Kč za týden
Studio Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 10 780 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 12 180 Kč za týden