Milan V. 04.07.2015 - 11.07.2015
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 28.08.2015





Lignano Sabbiadoro: nová, moderní rezidence s výtahem disponuje celkem 14 apartmány. Všechny apartmány mají velkou terasu, bezplatné připojení Wi-Fi, TV+SAT, trezor, klimatizaci (za poplatek). Na střeše mohou klienti využít solárium s výhledem na lagunu. Parkování na soukromém parkovišti u rezidence.
| Kód objektu: | 21304 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Lignano |
| Název: | LUCCHESE 7 |
| Koupání: | 300 m |
| Počet osob: | 7 |
| Parkování: | Na pozemku (1 parkovací místo/apt.) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | 24 850 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | na vyžádání zdarma |
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | LCD TV (k dispozici i české kanály), satelit |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák, počet plotýnek: 4 |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (5 eur/den) |
| Parkování | na pozemku (1 parkovací místo/apt.) |
|---|
| Obchod | 300 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 300 m |
| Restaurace | 300 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 28.08.2015
| stav | termín | týden pro 7 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 140 770 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 37 870 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 30 030 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 37 870 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 40 572 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 44 289 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 44 289 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 47 943 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 47 943 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 47 943 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 58 275 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 58 275 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 44 289 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 37 870 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 30 030 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 24 850 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 24 850 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid 50 EUR. Fakultativní příplatky: klimatizace 5 EUR/den. Kauce není vyžadována. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 2
Cena od: 10 430 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 16 310 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 12 530 Kč za týden