František N. 15.07.2017 - 22.07.2017
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- klidná a velmi hezká část Lignana,apartmánová vybavenost,blízká dostupnost moře a korza.
Velmi spokojen. Pochvala pro delegáta. Vstřícnost,ochota a slušnost.
Recenze zveřejněna





Lignano Sabbiadoro: kompletně zrekonstruovaná rezidence s krásným výhledem na moře a turistický přístav Darsena Sabbiadoro. K domu náleží zahrada s posezením a zázemím pro děti. Wi-Fi připojení, trezor a klimatizace (za poplatek). Parkování na soukromém parkovišti 300 m od objektu.
| Kód objektu: | 21305 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Lignano |
| Název: | YACHTING 2 |
| Koupání: | 350 m |
| Počet osob: | 2 |
| Parkování: | Mimo pozemek (Soukromé parkoviště cca 350 m od budovy. ) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 250 m |
| Restaurace: | 250 m |
| Cena od: | 10 430 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | na vyžádání, zdarma. |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, jídelní kout, terasa, výhled: na moře) |
| Kuchyň |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák, počet plotýnek: 4 |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (5 eur/den) |
| Parkování | mimo pozemek (soukromé parkoviště cca 350 m od budovy. ) |
|---|
| Obchod | 250 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 350 m |
| Restaurace | 250 m |
Upozornění
Kuchyň je menší - pouze kuchyňská linka, jídelní kout se nachází v ložnici.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Velmi spokojen. Pochvala pro delegáta. Vstřícnost,ochota a slušnost.
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 2 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 54 390 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 16 100 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 12 810 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 16 100 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 17 199 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 18 774 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 18 774 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 20 160 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 20 160 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 20 160 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 24 507 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 24 507 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 18 774 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 16 100 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 12 810 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 10 430 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid 50 EUR. Fakultativní příplatky: klimatizace 5 EUR/den. Kauce není vyžadována. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 24 850 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 19 180 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 16 310 Kč za týden
Apartmán Lignano
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 12 530 Kč za týden