Lukáš S. 15.06.2024 - 22.06.2024
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Vše, jezdíme již poněkolikáté na jistotu
- Nic
Recenze zveřejněna





Velmi pěkná rezidence je umístěna na okraji Bibione Spiaggia přímo u pláže a současně v těsné blízkosti centra a nákupní zóny. Rezidence má výtah, bazén a bazének pro děti. Apartmány jsou vybaveny TV+SAT, klimatizací, Wi-Fi, mikrovlnnou troubou, kávovarem a trezorem. V přízemí za recepcí se nachází prádelna (placená služba). V prvním patře se nachází krytá odpočinková zóna s pokojíčky a dětskými hrami. Možnost pobytu s malým psem za poplatek 50 EUR/pobyt (na vyžádání).
| Kód objektu: | 21282 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Bibione |
| Název: | LUXOR 5 |
| Koupání: | 30 m |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | U objektu (1 místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 17 990 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt, pouze malá plemena, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Překapávač | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu (1 místo) |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 30 m |
| Restaurace | 100 m |
Zvláštní nabídka
9.8.-23.8.2025 - možné rezervovat pouze na 14 dní
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 5 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 20 580 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 20 580 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 24 640 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 26 740 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 26 740 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 26 740 Kč |
| Obsazeno | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 26 740 Kč |
| Obsazeno | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 33 110 Kč |
| Obsazeno | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 33 110 Kč |
| Obsazeno | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 37 450 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 37 450 Kč |
| Obsazeno | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 39 480 Kč |
| Obsazeno | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 39 480 Kč |
| Obsazeno | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 44 590 Kč |
| Obsazeno | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 44 590 Kč |
| Obsazeno | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 37 450 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 26 740 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 20 580 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 17 990 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, klimatizaci, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), pobytovou taxu 1,15 EUR/os./den, plážový servis, závěrečný úklid za poplatek 60 EUR. Fakultativní příplatky: dětská postýlka 25 EUR/týden, přistýlka 15 EUR/den, domácí zvíře 50 EUR/pobyt. Kauce: 100 - 200 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 14 700 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 12 810 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 930 Kč za týden
Studio Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 10 850 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 720 Kč za týden