Radek P. 22.07.2023 - 29.07.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Naprosto spokojeni doporučuji.
- Zlobila klimatizace.
Vše supr . Pro rodiny z dětmi skvělí.
Recenze zveřejněna





Komfortně zařízené řadové vilky se nacházejí v atraktivní části Bibione Spiaggia, přibližně 350 m od lázeňské promenády, 500 m od pláže a 250 m od centra města. Tento moderní komplex nabízí ideální kombinaci pohodlí a výhodné polohy. Hosté mají k dispozici dva bazény, kde si mohou užívat osvěžující koupání, a tenisové kurty pro sportovní vyžití. Pro rodiny s dětmi je připravené dětské hřiště, zatímco soukromý pozemek s grilem umožňuje příjemné chvíle strávené venku. Některé apartmány jsou ve formě mezonetu, což přidává na prostoru a komfortu. Každý apartmán je vybaven veškerým moderním komfortem a k dispozici je také soukromé parkovací místo pro pohodlné parkování. Pro ty, kteří cestují se svými domácími mazlíčky, je možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR na pobyt.
| Kód objektu: | 21207 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Bibione |
| Název: | TIVOLI 6 |
| Koupání: | 500 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu (1 místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 250 m |
| Restaurace: | 250 m |
| Cena od: | 15 120 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x patrové lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, místnost je průchozí, balkón) |
| Obytná místnost (2 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, místnost je průchozí) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | 230 l |
| Mrazicí box | |
| Překapávač | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Bazén | venkovní (s filtrací) |
| Dětský bazének | |
| Internet | WiFi v ceně (wi-fi připojení v okolí bazénu.) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Bazén | venkovní (s filtrací) |
|---|---|
| Parkování | u objektu (1 místo) |
| Gril | zahradní |
| Obchod | 250 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 500 m |
| Restaurace | 250 m |
Zvláštní nabídka
9.8.-23.8.2025 - možné rezervovat pouze na 14 dní
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Vše supr . Pro rodiny z dětmi skvělí.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 24 759 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 24 759 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 27 972 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 27 972 Kč |
| Obsazeno | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 32 620 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 29 358 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 35 091 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 35 091 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 27 972 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 22 680 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 15 120 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apt. a týden (so-so), spotřebu energií, klimatizaci, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), pobytovou taxu 1,15 EUR/os./den, plážový servis, závěrečný úklid 60 EUR. Fakultativní příplatky: dětská postýlka 25 EUR/týden, přistýlka 15 EUR/den, domácí zvíře 50 EUR/týden. Kauce: 100 - 200 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 13 510 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 14 700 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 720 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 20 370 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 17 990 Kč za týden