Zuzana K. 16.06.2018 - 23.06.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- žádné
Recenze zveřejněna




Apartmánový dům s rekreačně zařízenými apartmány se nachází v centrální části Bibione, velmi blízko pláže, to zajišťuje snadný přístup k moři a místním atrakcím. Dům je vybaven výtahem pro pohodlný přístup k apartmánům a nabízí parkovací místo u objektu. Apartmány jsou vybaveny BTV, trezorem a klimatizací. Možnost pobytu s domácím zvířetem je k dispozici za poplatek 50 EUR/pobyt. Rezervované parkovací místo je zahrnuto pro pohodlí hostů.
| Kód objektu: | 21231 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Bibione |
| Název: | TAGLIAMENTO 7 |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 7 |
| Parkování: | Přístřešek U objektu (kryté parkovací místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 15 120 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt, na vyžádání |
| 1. patro |
|---|
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, místnost je průchozí) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | přístřešek u objektu (kryté parkovací místo) |
|---|
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 50 m |
| Restaurace | 100 m |
Zvláštní nabídka
9.8.-23.8.2025 - možné rezervovat pouze na 14 dní
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 7 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 19 880 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 24 759 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 24 759 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 27 972 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 27 972 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 29 358 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 29 358 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 35 091 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 35 091 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 27 972 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 22 680 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 17 010 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 15 120 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 15 120 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apt. a týden (so-so), spotřebu energií, klimatizaci, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), pobytovou taxu 1,15 EUR/os./den, plážový servis, závěrečný úklid 60 EUR. Fakultativní příplatky: dětská postýlka 25 EUR/týden, přistýlka 15 EUR/den, domácí zvíře 50 EUR/týden. Kauce: 100 - 200 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Studio Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 11 340 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 12 810 Kč za týden
Studio Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 10 640 Kč za týden
Studio Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 10 850 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 12 810 Kč za týden