Josef P. 31.08.2024 - 07.09.2024
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Řadové vilky leží v klidné části Bibione Lido del Sole obklopené parkem s borovým porostem. Apartmány jsou vybaveny TV-SAT, klimatizací, mikrovlnnou troubou a mají balkon nebo terasu. Možnost pobytu s domácím zvířetem za poplatek 50 EUR/pobyt. Parkovací místo na apartmán.
| Kód objektu: | 21211 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Bibione |
| Název: | DELFINO 6 |
| Koupání: | 350 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu (1 místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 200 m |
| Restaurace: | 200 m |
| Cena od: | 13 720 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 50 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací křeslo - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu (1 místo) |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 200 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 350 m |
| Restaurace | 200 m |
Zvláštní nabídka
9.8.-23.8.2025 - možné rezervovat pouze na 14 dní
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 13 720 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 15 400 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 15 400 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 17 990 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 22 491 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 22 491 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 25 011 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 25 011 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 26 586 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 26 586 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 31 437 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 31 437 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 25 011 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 20 090 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 15 400 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 13 720 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 13 720 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 13 720 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 13 720 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 13 720 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 13 720 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apt. a týden (so-so), spotřebu energií, klimatizaci, Wi-Fi.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 10 EUR/os.), pobytovou taxu 1,15 EUR/os./den, plážový servis, závěrečný úklid 60 EUR. Fakultativní příplatky: dětská postýlka 25 EUR/týden, přistýlka 15 EUR/den, domácí zvíře 50 EUR/týden. Kauce: 100 - 200 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 12 810 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 14 700 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 930 Kč za týden
Studio Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 10 850 Kč za týden
Apartmán Bibione
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 930 Kč za týden