Vítek P. 01.09.2018 - 08.09.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Výborná poloha, u pláže, ale v klidové zóně.
- Vchod k ubytování z kruhového objezdu.
Recenze zveřejněna





Dům se nachází na okraji borovicového lesa, přibližně 100 m od krásné pláže, což zajišťuje klidné a příjemné prostředí pro váš pobyt. Apartmány jsou nově zařízené a vybavené TV a klimatizací, poskytující komfortní a moderní ubytování. Parkování je k dispozici u objektu. Ubytování je k dispozici pouze od neděle do neděle a neexistuje možnost autobusové dopravy..
| Kód objektu: | 20518 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Eraclea Mare |
| Název: | TRAMONTO 5 |
| Koupání: | 100 m |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | Otevřené U objektu (1 místo, 1 parkovací místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 150 m |
| Restaurace: | 150 m |
| Cena od: | 13 510 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 40 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Pračka | automatická |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (6 eur/den) |
| Parkování | otevřené u objektu (1 místo, 1 parkovací místo) |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 150 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 100 m |
| Restaurace | 150 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 5 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 18 270 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 18 270 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 23 800 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 24 255 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 25 893 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 25 893 Kč |
| Obsazeno | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 19 670 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 13 510 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán na týden (ne-ne), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: pobytovou taxu cca 1 EUR/os. nad 6 let, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo zaplatí 55 EUR), ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo za poplatek 5 EUR/osoba), ručníky (klienti musí mít vlastní nebo za poplatek 3 EUR/osoba), plážový servis. Fakultativní příplatky: dětská postýlka za popl. 30 EUR/týden, domácí zvíře 40 EUR/pobyt (na vyžádání), klimatizace 6 EUR/den. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 15 890 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 12 180 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 0 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 9 450 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 11 690 Kč za týden