Radka B. 16.07.2016 - 23.07.2016
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Nově zařízené apartmány v řadové vile se nachází na klidném místě, přibližně 350 metrů od pláže. Každý apartmán disponuje terasou vybavenou zahradním nábytkem a grilem, ideální pro relaxaci a venkovní stravování. Parkování je k dispozici přímo před objektem.
| Kód objektu: | 20516 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Eraclea Mare |
| Název: | MARGHERITA 6 |
| Koupání: | 350 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | Uzavřené U objektu (1 místo, 1 parkovací místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | - |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 40 eur/pobyt, na vyžádání |
| Přízemí |
|---|
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Ložnice (1 x patrové lůžko) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Pračka | automatická |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (6 eur/den) |
| Parkování | uzavřené u objektu (1 místo, 1 parkovací místo) |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Gril | zahradní |
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 350 m |
| Restaurace | 100 m |
Upozornění
Ložnice s patrovým lůžkem není v podstatě ložnice, ale pouze malý přístěnek.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 30.09.2014
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 8 820 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 370 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 11 690 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 15 540 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 13 510 Kč za týden