Stanislav V. 21.06.2025 - 28.06.2025
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Milý a ochotní zaměstnanci kanceláře, Výborně zařízený bungalov v hezké lokalitě. Nákupy a moře blízko.
- Velká spokojenost.
- žádné
DOPORUČUJI


Recenze zveřejněna





Útulný bungalov situovaný v piniovém lesíku necelých 150 m od písečné pláže. Bungalov je vybaven SAT+TV, pračkou, klimatizací (do 10 KWh/den v ceně, nad 10 kW zpoplatněno 1,2 EUR/kW) a síťkami v oknech proti komárům. Parkování u objektu.
| Kód objektu: | 20423 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Eraclea Mare |
| Název: | DANCALIA 5 |
| Koupání: | 150 m |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 400 m |
| Restaurace: | 400 m |
| Cena od: | 12 180 Kč za týden |
| Druh objektu | bungalov |
|---|---|
| Domácí zvíře |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací křeslo - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Pračka | automatická |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (nad 10 kw zpoplatněno 1,2 eur/kw) |
| Parkování | u objektu |
|---|
| Obchod | 400 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 150 m |
| Restaurace | 400 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
DOPORUČUJI


Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 5 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 12 180 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 13 860 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 18 900 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 18 900 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 22 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 22 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 25 340 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 26 208 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 26 208 Kč |
| Obsazeno | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 29 120 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 26 208 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 29 169 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 30 492 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 32 760 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 32 760 Kč |
| Obsazeno | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 27 650 Kč |
| Obsazeno | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 19 950 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 13 860 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 12 880 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 12 880 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 12 880 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 12 880 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 12 880 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apt. a týden (so-so), spotřebu vody, plynu a elektrické energie do 10 KW/den (poté zpoplatněno 1,2 EUR/KW).
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní), ručníky (klienti musí mít vlastní), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 60 EUR), spotřebu elektrické energie nad 10 kW/den - každý další kW za 1,2 EUR. Fakultativní příplatky: vypůjčení kola 2 EUR/den/osoba. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 0 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 12 180 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 9 800 Kč za týden
Bungalov Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 15 540 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 8 820 Kč za týden