David J. 15.07.2023 - 22.07.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Rezidence se 14 apartmány se nachází 450 metrů od bílých písečných pláží a malebných kamenných útesů, přičemž městečko Tropea, známé jako Perla Kalábrie, je vzdálené pouhých 7 km. Hosté mohou využívat širokou škálu vybavení, včetně hřiště na minifotbal, grilu a dětského hřiště. V rezidenci se nachází také bar, TV+SAT a bazén s animačním programem, který zajišťuje zábavu pro všechny věkové skupiny. K dispozici je rovněž parkoviště a slunečníky. Tento objekt nabízí ideální kombinaci relaxace, zábavy a blízkosti krásných pláží a historického městečka.
| Kód objektu: | 23267 |
|---|---|
| Místo: | Kalábrie - Ricadi |
| Název: | LIMONETO 5 |
| Koupání: | 450 m |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | - |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, malé domácí zvíře 30 eur/týden, na vyžádání při rezervaci |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x samostatné lůžko, 1 x patrové lůžko) |
| Kuchyň (kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Terasa |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Bazén | venkovní |
| Možnost kouření |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu |
| Obchod | 300 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 450 m |
| Restaurace | 300 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
Apartmán Ricadi
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 0 Kč za týden