Kateřina S. 25.08.2018 - 01.09.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Klidné a čisté ubytování. Blízkost pláže a obchodu s potravinami.
Ubytování v tomto apartmanovem komplexu doporučuji. Byli jsme velmi spokojení.
Recenze zveřejněna





Moderní rezidence s bazénem situovaná cca 250 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem. V apartmánech je k dispozici BTV+SAT, klimatizace (v ceně) a trezor. Apartmány v přízemí disponují malou předzahrádkou, apartmány v patře mají balkon.Hostům je k dispozici 1 rezervované parkovací místo/apt.
| Kód objektu: | 23003 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Cavallino |
| Název: | LE BRICOLE 6 |
| Koupání: | 250 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu (1 parkovací místo/apt.) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 200 m |
| Restaurace: | 200 m |
| Cena od: | 19 180 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (2 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi za poplatek (30 eur/týden, na vyžádání při rezervaci) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden, na vyžádání) |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu (1 parkovací místo/apt.) |
| Obchod | 200 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 250 m |
| Restaurace | 200 m |
Upozornění
Maximální obsazení 4 dospělí a 2 děti.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Ubytování v tomto apartmanovem komplexu doporučuji. Byli jsme velmi spokojení.
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 36 225 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 36 225 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 36 225 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 44 919 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 44 919 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 44 919 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 49 077 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 49 077 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 44 919 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 24 150 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 19 180 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 19 180 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo za poplatek 7 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo za poplatek 7 EUR/os.), pobytovou taxu, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 50 EUR), plážový servis. Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden (na vyžádání), dětská postýlka 35 EUR/týden, Wi-Fi 30 EUR/týden (na vyžádání při rezervaci). Kauce: 200 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Cavallino
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 19 180 Kč za týden
Studio Lido di Jesolo
Vzdálenost: 14 km
Počet osob: 3
Cena od: 11 130 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 25 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 370 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 25 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 370 Kč za týden
Apartmán Eraclea Mare
Vzdálenost: 25 km
Počet osob: 7
Cena od: 15 540 Kč za týden