David K. 27.07.2024 - 03.08.2024
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Krásné ubytování a lokalita,blízko k moři
- časté noční ohňostroje
Recenze zveřejněna





Pěkná rezidence se zahradou situovaná blízko centra Rosoliny Mare. Apartmány jsou útulně zařízeny. Hostům je k dispozici TV, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, Wi-Fi (za poplatek 25 EUR/týden, nutné objednat předem) a klimatizace (za poplatek 35 EUR/týden). 1 vyhrazené parkovací místo na zahradě.
| Kód objektu: | 22931 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | VERANDA 4 |
| Koupání: | 400 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 150 m |
| Restaurace: | 150 m |
| Cena od: | 7 840 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón) |
| Obytná místnost (kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Pračka | automatická |
| žehlička | |
| Myčka | |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden - nutné objednat předem) |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden) |
| Parkování | u objektu |
|---|
| Obchod | 150 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 400 m |
| Restaurace | 150 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 13 510 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 13 510 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 13 510 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 13 510 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 18 333 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 18 333 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 18 333 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 18 333 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 19 467 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 19 467 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 26 145 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 26 145 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 18 333 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 13 720 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 7 840 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán pro 4 osoby a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 50 EUR). Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, Wi-Fi router 25 EUR/týden (nutné předem objednat), dětská postýlka 18 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 10 850 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 5 950 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 6 650 Kč za týden