Zlatuše L. 10.06.2023 - 17.06.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Blízko k moři, písčitá pláž
- Snad jen když hodně pršelo tak nám oknem napršelo dovnitř.
Dovolená byla pěkná

Recenze zveřejněna





Villaggio se nachází v klidné severní části Silvi Marina, přímo pod malebným městečkem Silvi Alta a v těsné blízkosti pláže. Tento komplex se skládá z hlavní budovy s apartmány, zděných bungalovů a mobilhomů, to zajišťuje široký výběr ubytování podle individuálních potřeb hostů. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, i sportovní kolektivy, kteří hledají pohodlné a praktické ubytování v příjemném prostředí. Na místě je možnost dokoupení polopenze nebo plné penze, což umožňuje hostům plně si vychutnat místní kulinářské speciality bez nutnosti opustit komplex.
| Kód objektu: | 21641 |
|---|---|
| Místo: | Palmová riviéra - Silvi Marina |
| Název: | EUROPA UNITA elite 4 |
| Koupání: | 30 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 700 m |
| Restaurace: | 10 m |
| Cena od: | 16 240 Kč za týden |
| Druh objektu | mobilhome |
|---|
| Ložnice (2 x samostatné lůžko) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (počet míst u jídelního stolu: 4, počet pohovek: 1, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi v ceně |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (45 eur/týden) |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu |
| Zahradní nábytek | ano |
| Gril |
| Obchod | 700 m |
|---|---|
| Písečná pláž | (vzdálenost se může lišit dle umístění mobilhomu) 30 m |
| Restaurace | (v areálu villaggia) 10 m |
Zvláštní nabídka
polopenze: 25 EUR/os./den, 15 EUR/děti 8-15 let/den
plná penze: 30 EUR/os./den, 18 EUR/děti 8-15 let/den
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Dovolená byla pěkná

Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 4 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 17 920 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 21 609 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 21 609 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 21 609 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 21 609 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 27 216 Kč |
| Obsazeno | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 20 370 Kč |
| Obsazeno | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 20 370 Kč |
| Obsazeno | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 20 370 Kč |
| Obsazeno | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 20 370 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 16 240 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 16 240 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za bungalov a týden (so-so), spotřebu energií, plážový servis v červnu a září, užívání bazénu, animační programy, parkovací místo.
Cena nezahrnuje: městská daň 1,5 EUR/os./den (děti do 15 let a osoby s průkazem ZTP a ZTPP neplatí nic), ložní prádlo (klienti musí mí vlastní nebo za poplatek 10 EUR/osoba/pobyt), ručníky (klienti musí mí vlastní nebo za poplatek 5 EUR/osoba/pobyt), plážový servis 70 EUR/týden (zadní řady pláže v červenci a srpnu). Fakultativní příplatky: klimatizace 45 EUR/týden. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Studio Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 3
Cena od: 9 100 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 10 780 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 12 180 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 16 590 Kč za týden
Apartmán Silvi Marina
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 10 500 Kč za týden