Martina P. 24.06.2017 - 01.07.2017
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Blízkost k moři, bazén u apartmánu,
- Jediný zápor je že bazén u residence Belvedere není déle otevřený.
Naše rodina byla s pobytem spokojena určitě bych doporučila dál.
Recenze zveřejněna





Moderní šestipatrová rezidence leží v blízkosti pláže i centra letoviska. Přímo u rezidence je malý dětský zábavní park. Možnost parkování u objektu. V přízemí rezidence je možnost připojení k Wi-Fi. Pobyt s menším domácím zvířátkem za poplatek 25 EUR/týden.
| Kód objektu: | 21001 |
|---|---|
| Místo: | Emilia-Romagna - Lido Adriano |
| Název: | BELVEDERE 6 |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | Na ulici (možnost nehlídaného parkování do vyčerpání kapacity, 1auto/apt.) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 200 m |
| Restaurace: | 200 m |
| Cena od: | 9 100 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 25 eur/týden, pouze malá plemena |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko, balkón) |
| Obytná místnost (2 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout) |
| Terasa |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| Vaření |
|
|---|---|
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Bazén | venkovní (bázen v provozu 1.6.-15.9.2019) |
| Možnost kouření |
| Bazén | venkovní (bázen v provozu 1.6.-15.9.2019) |
|---|---|
| Parkování | na ulici (možnost nehlídaného parkování do vyčerpání kapacity, 1auto/apt.) |
| Posezení | |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 200 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 50 m |
| Restaurace | 200 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Naše rodina byla s pobytem spokojena určitě bych doporučila dál.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
S dovolenou jsem velice spokojený. Celý týden jsme si užívali krásné počasí a písečné pláže. Pro lidi, co mají rádi klid velice doporučuji.
Hatlapatka
Recenze zveřejněna 13.08.2015
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 29.09.2014
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 10 780 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 14 840 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 14 840 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 18 648 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 19 971 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 19 971 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 19 971 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 19 971 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 22 932 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 30 492 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 27 846 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 13 104 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 13 510 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 9 800 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 9 100 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 9 100 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, parkovací místo (do vyčerpání kapacity).
Cena nezahrnuje: pobytová taxa 1 EUR/os./den, povinný poplatek za závěrečný úklid 60 EUR (kuchyňský kout uklízejí klienti sami v opačném případě bude požadován extra poplatek), ložní prádlo (klienti musí mít vlastní nebo za poplatek 15 EUR/os./výměna), ručníky (klienti musí mít vlastní), plážový servis. Fakultativní příplatky: přistýlka 60 EUR/týden, postýlka 60 EUR/týden, domácí zvíře 25 EUR/týden. Kauce: 70 EUR. Poznámky: cena nezahrnuje cestovní pojištění.