Tomáš J. 20.08.2016 - 27.08.2016
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Tento pěkně zařízený apartmán v 1. patře vilky se nachází pouhých 250 m od moře. Hostům je k dispozici klimatizace za poplatek 35 EUR/týden. Možnost pobytu se psem je k dispozici za poplatek 35 EUR/pobyt. Parkování pro 1 auto je k dispozici přímo u objektu, což je velká výhoda pro hosty s vlastním vozidlem. Toto ubytování nabízí skvělou polohu blízko moře a veškerého komfortu pro pohodlný pobyt.
| Kód objektu: | 20748 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | LARA 4 |
| Koupání: | 250 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 450 m |
| Restaurace: | 450 m |
| Cena od: | 6 650 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| 1. patro |
|---|
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, balkón) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (1 x patrové lůžko) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden, nutné předem objednat) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden) |
| Parkování | u objektu |
|---|
| Obchod | 450 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 250 m |
| Restaurace | 450 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 4 osoby | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 10 430 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 17 080 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 17 080 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 17 080 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 17 080 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 19 110 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 19 110 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 24 220 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 24 220 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 17 080 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 11 130 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 6 650 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR). Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, Wi-Fi router 25 EUR/týden (nutné předem objednat), dětská postýlka 18 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 5 950 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 5 950 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 7 840 Kč za týden