Dita K. 18.06.2022 - 25.06.2022
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Nedávno postavená prázdninová rezidence, skládající se z moderně vybavených apartmánů v několika budovách a řadových vilkách, se nachází pouhých 150 metrů od centra Rosoliny Mare a 700 metrů od pláže. Tento komplex je ideálně situován v blízkosti různých zábavních možností, včetně minigolfu, kolotočů, půjčovny kol a večerního trhu, který se koná čtyřikrát týdně. Pro ty, kteří cestují se svými čtyřnohými přáteli, je k dispozici možnost pobytu se psem malé rasy za poplatek 35 EUR na pobyt, přičemž je nutné tuto možnost vyžádat při rezervaci. Parkování je pohodlně zajištěno přímo u objektu. Kromě toho mohou hosté využívat bazén, který je otevřen od přibližně 1. června do 7. září 2025, a užít si osvěžení a relaxaci během letních měsíců.
| Kód objektu: | 20742 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | MEDITERRANEO 6 |
| Koupání: | 700 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 9 940 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (1 x patrové lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Bazén | venkovní |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden, na vyžádání při rezervaci) |
| Bazén | venkovní |
|---|---|
| Parkování | u objektu |
| Gril |
| Centrum města | 150 m |
|---|---|
| Obchod | 100 m |
| Písečná pláž | 700 m |
| Restaurace | 100 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 29.09.2015
| stav | termín | týden pro 6 osob | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 11 830 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 15 610 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 15 610 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 15 610 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 15 610 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 20 853 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 20 853 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 20 853 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 20 853 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 22 239 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 22 239 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 27 531 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 27 531 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 20 853 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 18 690 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 11 830 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 9 940 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií, vstup do bazénu.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR). Fakultativní příplatky: Wi-Fi router 25 EUR/týden (nutné předem objednat), dětská postýlka 18 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 6 860 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 7
Cena od: 7 840 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 7 350 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 5 950 Kč za týden