Lenka H. 19.07.2025 - 26.07.2025
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- pěkné ubytování,blízko k moři
- komáři,ale za to ck nemůže
Celková spokojenost,když budou peníze pojedeme znovu.
Recenze zveřejněna





Tato atraktivní vila s osmi apartmány, rozmístěnými v přízemí a patře, se nachází v klidné vilové čtvrti, pouze 150 metrů od pláže. Hosté mohou využít krásně upravenou společnou zahradu, ideální pro relaxaci a venkovní aktivity. V apartmánech je možnost využití klimatizace za poplatek 35 EUR na týden. Pro milovníky zvířat je k dispozici možnost pobytu se psem za poplatek 35 EUR na pobyt. V blízkosti se nacházejí další apartmány, Lorenza a Roswal, což může být výhodné pro skupiny nebo rodiny, které cestují společně. Parkování je k dispozici přímo na pozemku.. Tento komplex je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a klidné ubytování v blízkosti pláže s možností využití moderního vybavení.
| Kód objektu: | 20726 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Rosolina Mare |
| Název: | ADRIANA 5 |
| Koupání: | 150 m |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | Na pozemku (1 místo, v zahradě) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 700 m |
| Restaurace: | 700 m |
| Cena od: | 5 950 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Domácí zvíře | za poplatek, 35 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x patrové lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací křeslo - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Internet | WiFi za poplatek (25 eur/týden, nutné předem objednat) |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek (35 eur/týden) |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Parkování | na pozemku (1 místo, v zahradě) |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 700 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 150 m |
| Restaurace | 700 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Celková spokojenost,když budou peníze pojedeme znovu.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Celkově se nám ale velmi líbilo, drobné nedostatky v ubytování nepovažujeme za rozhodující…nejdůležitější pro nás byl pobyt na pláži a koupání v moři, v tomto ohledu jsme si užili maximálně!
Ještě jednou díky,
příjemný zbytek léta,
Zdeněk Šťastný s rodinou z Písku…
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 5 osob | Povinný poplatek za sanifikaci |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 9 240 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 16 030 Kč | 1 330 Kč |
| Obsazeno | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 16 030 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 15 813 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 15 813 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 19 971 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 19 971 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 14 427 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 10 150 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 5 950 Kč | 1 330 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), spotřebu energií.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 8 EUR/os.), ručníky (klienti musí mít vlastní, nebo zaplatí 5 EUR/os.), pobytovou taxu, plážový servis, závěrečný úklid (klienti provedou sami nebo za poplatek 40 EUR). Fakultativní příplatky: klimatizace 35 EUR/týden, Wi-Fi router 25 EUR/týden (nutné předem objednat), dětská postýlka 18 EUR/týden, domácí zvíře 35 EUR/pobyt. Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 5 950 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 6 650 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 6 860 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 9 940 Kč za týden
Apartmán Rosolina Mare
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 6 650 Kč za týden