




Nově zrekonstruovaný apartmánový dům situovaný za promenádou přímo u moře. Apartmány jsou moderně vybaveny a většina z nich má výhled na moře. Přímo před objektem se nachází dětský park. Hostům je k dispozici společná zahrada s grilem a Wi-Fi (v ceně). Parkování v okolí objektu.
| Kód objektu: | 20314 |
|---|---|
| Místo: | Emilia-Romagna - Porto Garibaldi |
| Název: | DORIA II 4 |
| Koupání: | 30 m |
| Počet osob: | 4 |
| Parkování: | Otevřené Na ulici (4 EUR/den) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 1 |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | - |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Obytná plocha | 27 m2 |
| Domácí zvíře | za poplatek, 40 eur/pobyt, na vyžádání |
| Ložnice (1 x manželské lůžko, balkón) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák |
| Lednička | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace |
| Parkování | otevřené na ulici (4 eur/den) |
|---|---|
| Zahradní nábytek | plastový |
| Obchod | 300 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 30 m |
| Restaurace | 300 m |