Dana J. 16.09.2023 - 23.09.2023
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Tento dům se nachází v centru Caorle na rušnější třídě vedoucí přímo do historického centra města. Písečná pláž je pouhých 150 metrů od domu.V přízemí domu je kavárna, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo odpolední dezert. Apartmány jsou vybaveny TV a klimatizací pro vaše pohodlí. K dispozici je také vyhrazené parkovací místo,. Toto ubytování nabízí skvělou polohu a pohodlí pro ty, kteří chtějí objevovat krásy Caorle.
| Kód objektu: | 20230 |
|---|---|
| Místo: | Benátská riviéra - Caorle |
| Název: | ASTOR 6 |
| Koupání: | 150 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | U objektu (1 místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 100 m |
| Restaurace: | 50 m |
| Cena od: | 13 020 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Obytná plocha | 50 m2 |
| Domácí zvíře | v ceně |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Ložnice (1 x manželské lůžko) |
| TV | klasický TV (italské programy) |
|---|---|
| Vaření | sporák |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Pračka | automatická |
| Možnost kouření | |
| Klimatizace | klimatizace v ceně |
| Parkování | u objektu (1 místo) |
|---|
| Obchod | 100 m |
|---|---|
| Písečná pláž | 150 m |
| Restaurace | 50 m |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 02.05.2026 - 09.05.2026 | 13 020 Kč |
| Rezervujte | 09.05.2026 - 16.05.2026 | 15 960 Kč |
| Rezervujte | 16.05.2026 - 23.05.2026 | 15 960 Kč |
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 15 960 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 18 760 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 18 760 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 18 760 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 23 870 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 23 121 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 25 389 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 25 389 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 25 389 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 29 925 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 29 925 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 29 925 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 25 389 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 23 870 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 15 960 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 13 020 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 13 020 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 13 020 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 13 020 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 13 020 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 13 020 Kč |
Cena zahrnuje: ubytování za apartmán a týden (so-so), plážový servis (slunečník a 2 lehátka), klimatizaci.
Cena nezahrnuje: povinný paušální poplatek 142 EUR/apartmán/týden (zahrnuje závěrečný úklid, spotřebu energií, registrační taxu, platí se na místě), ložní prádlo (klienti musí mít vlastní), ručníky (klienti musí mít vlastní), pobytovou taxu (platí se na místě dle aktuální vyhlášky). Kauce: 100 EUR. Poznámka: cena nezahrnuje cestovní pojištění.
Apartmán Caorle
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 4
Cena od: 11 690 Kč za týden
Apartmán Caorle
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 5
Cena od: 13 020 Kč za týden
Apartmán Caorle
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 12 460 Kč za týden
Apartmán Caorle
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 12 320 Kč za týden
Apartmán Caorle
Vzdálenost: 0 km
Počet osob: 6
Cena od: 13 020 Kč za týden